Sample image

FARMTRAC je největším výrobcem zemědělských traktorů v Polsku. Na polském trhu tato firma působí již více než 20 let. Traktory FARMTRAC získaly řadu ocenění, včetně prestižní ceny „Zemědělský stroj roku“ pro model 675 DT.

Traktory FARMTRAC se vyznačují především jednoduchou a spolehlivou konstrukcí, nízkou spotřebou paliva a nízkými provozními náklady. V jejich konstrukci byly použity prvotřídní komponenty, mimo jiné originální motor Perkins, převodovka Carraro a součástky firem Bosch, MITA a dalších renomovaných výrobců.

To zaručuje odolnost a spolehlivost traktorů i v náročných povětrnostních a terénních podmínkách.

 

Financování

Řešení, které vám umožní nákup traktoru, aniž byste měli celou potřebnou částku.

Farmtrac MOTOR 854E-E34TA

MOTOR 904J-E36TA

Inovativní motory Perkins řady 904 splňují emisní normy Euro V.

Sample image 2

PŘEVODOVKA

V traktorech FARMTRAC řady 6 a 9 používáme převodovky renomované firmy Carraro. Tato kompaktní a všestranná jednotka vyvinutá pro traktory s výkony až 140 HP je dostupná v několika verzích.

Sample image

POHODLNÁ KABINA

Prostorná a pohodlná kabina zajišťuje pohodlnou práci a vysoce kvalitní materiály použité v interiéru usnadňují čištění. Práci po setmění usnadňují přední a zadní světlomety na střeše.

ISO DEKRA

KVALITA

Spolehlivost a kvalita je zaručena certifikací ISO 90001:2008. V rámci certifikace je prováděn pravidelný monitoring výroby externími auditory.